top of page
  • Фото автораUkraine Alive 2022

NEW HUMAN: НАДІЯ НА ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ з біонічними протезами.

Ми прагнемо повернути тисячі українських родин до нормального життя, зробивши високотехнологічне протезування в Україні доступним.


Сьогодні внаслідок війни в Україні тисячі дітей та дорослих (військових та цивільних) втратили свої кінцівки, і за прогнозами Проекту Підтримки Протезування в Україні в найближчі роки протезування кінцівок будуть потребувати більше 3000 людей.

Відсутність в Україні інфраструктури біонічного протезування змушує українців звертатися за допомогою до міжнародних постачальників в США, Великобританію, Німеччину. Мало встановити протез - він потребує регулярного обслуговування. Та кожна поїздка вимагає значних фінансових вкладень, надто багато часу та ускладнюється  організаційними питаннями.


Це більше схоже на обмеження, ніж на надання можливостей людям, які так їх потребують. Така залежність не дає права на нормальне життя.У вересні 2022 року компанія Allbionics.ai почала власну розробку і виробництво біонічних протезів рук в Україні. Перші чотири протези вже встановлені - і принесли не тільки фізичну допомогу, але й психологічну підтримку людям, які опинились у  складних життєвих ситуаціях. 
Олександр, 37-річний військовий з двома ампутованими кінцівками. Біонічна рука дає Олександру надію, що він зможе обійняти родину.

Команда Allbionics.ai та UAlive 2022 докладають всіх зусилль щоб найближчим часом встановити протези для 10 додаткових кандидатів. Це дозволить привернути увагу до проекту, сформувати сприйняття українського біонічного протезування, як високотехнологічного, та включити цей проект до державних програм. 


Масштабування програми необхідно здійснити вже сьогодні! Адже лише в період запуску виробництва ми отримали понад 150 запитів на встановлення протезу! А найближчим часом потреби можуть сягнути кількох тисяч українских громадян. 


Для досягнення нашої глобальної мети - надавати протези українцям безкоштовно та забезпечити їх обслуговування без виїзду за кордон - нам потрібна підтримка та фінансування. Вартість виготовлення одного протезу до ліктя становить 8000 євро. Віримо, що разом ми можемо зробити більше для тих, хто втратив частину себе,  а разом з цим  - і надію.


Ми закликаємо всіх, хто хоче допомогти тим, хто втратив свої кінцівки, приєднатися до нашого проекту. 

Залучення коштів у повному обсязі означає, що більше людей отримує можливість повернути свою гідність, функціональність та віру в життя. 

Кожен внесок надто важливий,  щоб вагатися. 


Це не лише фінансування і технології -  це наша спроба повернути людям найцінніше - повноцінне активне життя.
ua2022_New Human
.pdf
Download PDF • 20.42MBComments


bottom of page