top of page
  • Фото автораUkraine Alive 2022

Camp for Kids - UA2022

Наша головна мета – забезпечити відпочинок дітям та адаптувати їх до сьогодення.


Наша організація з великою турботою та любов'ю створила особливий дитячий табір "CAMP FOR KIDS", спрямований на допомогу дітям, які втратили одного або обох батьків через страшну війну.

Ми розуміємо, як важко цим дітям, які вже пережили неймовірний біль, і саме тому весь наш зусильний потік спрямований на те, щоб надати їм тепло, зрозуміння та підтримку.Діти – майбутнє будь-якої країни. Агресор вкрав у наших дітей наше майбутнє, дім, відпочинок, літо, забрав у деяких – найдорожчих – їхніх батьків. Через військові події в Україні майже 2 тисячі дітей залишилися без піклування батьків.

Ваша підтримка може змінити життя цих дітей, які стільки пережили в своєму юному віці. Кожен внесок в проект "CAMP FOR KIDS" допомагає нам забезпечувати їм найкращі умови для відновлення психологічної стійкості, розвитку та щасливого дитинства, на яке вони мають право.UA2022 KidsCamp
.pdf
Завантажити PDF • 12.88MB

Разом ми можемо зробити різницю в житті цих дітей, допомогти їм забути біль та страх, і побудувати майбутнє, яке вони заслуговують.

Долучайтесь до нас сьогодні, адже разом ми робимо світ кращим для кожної дитини! Діти – це наше майбутнє!
Comments


bottom of page